Karrier

Jó hírünk van!

Mi is csak lesünk, de olyan sokan szeretitek és használjátok termékeinket, hogy nem győzzük a munkát, ezért

VEGYÉSZT KERESÜNK!

AMIT KÍNÁLUNK:

– szerződéses munkaviszony
– (tényleg) rugalmas munkaidő (legfeljebb heti 3-5 óra)
– bárhonnan végezhető feladatok
– fejlődési szemléletű családi vállalkozás (tehát ha nem mindent tudsz csípőből, ami a lenti feladatok között van, és oké neked, hogy utánajárj, az nekünk is oké 🙂 )
– jófej társaság

AKIRŐL ÁLMODUNK:

Egy olyan lelkes, precíz, proaktív, és önálló munkára képes embert keresünk, aki legalább MSc vegyészmérnök/gyógyszerész végzettséggel rendelkezik. Nagy előny, ha van már tapasztalata a szépségipar területén.

Hasznos, ha van felhasználói szintű számítógépes ismerete, és gördülékenyen kezel megosztott doksikat Google Drive-on, ebben segíthet az Office alkalmazások ismerete.
Szuper, ha legalább egy európai nyelvet társalgási szinten tud.

Extra, de örülünk neki, ha ismeri a márkát, és már használja a FLEUR DE LIN termékeket! 🙂

FŐ FELADATOK:
  • Termékinformációs dossziék készítése, frissítése, ellenőrzése
  • Biztonsági értékelések, toxikológiai jelentés készítése, validálása
  • A termékek CPNP regisztrációja
  • Címketervek megfelelőségének ellenőrzése
  • Receptúrafejlesztés, felülvizsgálat, – és ellenőrzés
  • Nyilatkozatok, szakvélemények készítése
  • Biztonságtechnikai adatlapok készítése, felülvizsgálata
  • Hatósági ellenőrzésre való felkészítés; aktív közreműködés a hatósági ellenőrzés során
  • Segítségnyújtás a külső auditokra történő felkészülésben
  • Aktív közreműködés a próbagyártások, illetve az első éles gyártások során
  • Termékfejlesztésben történő aktív közreműködés
  • Laboratóriumi és termelési infrastruktúra fejlesztésben való részvétel
  • Vezetői megbeszéléseken való részvétel
  • Vegyi alapanyag beszállítókkal történő aktív kapcsolattartás, minta bekérések

Úgy érzed, téged keresünk, vagy ismersz valakit, aki pont passzolna?

Motivációs levelet és önéletrajzot az allas.fleurdelin@gmail.com címen izgatottan várjuk! 🙂